Free cookie consent management tool by TermsFeed Chytré řízení – Visi-On

Uděláme váš domov skutečně inteligentní.

Poznejte zcela novou úroveň pohodlí a nechte svůj dům nebo komerční objekt ovládat techniku tak, aby vám bylo uvnitř dobře, byli jste v bezpečí a zároveň šetřili energiemi. To vše jednoduše a bez starostí díky systému chytré domácnosti LOXONE, který při našich projektech využíváme.


     

Využíváme nejmodernějších technologie

Icon

Osvětlení

Navrhneme efektivní a inteligentní systém osvětlení, díky kterému budete mít doma vždy ve správný čas tu správnou atmosféru. Nebudete přitom potřebovat nespočet ovladačů a mobilních aplikací. Systém chytré domácnosti vše vyřeší zcela za vás.

Icon

Stínění

Chytré a samostatné ovládání žaluzií, rolet, markýz nebo jiného typu stínění si okamžitě zamilujete. Všechny tyto prvky se řídí efektivně podle aktuální předpovědi počasí, ale zároveň respektují vaše každodenní zvyklosti. Užijte si ráno s krásným výhledem a večer plný soukromí!

Icon

Zabezpečení

Pocit bezpečí neznamená pouze ochranu proti vloupání, ale také včasné upozornění před požárem, únikem vody nebo před vlivy počasí. Na pocit dokonalého bezpečí si rychle zvyknete a všechny starosti, hodíte jednou pro vždy, za hlavu. Věřte nám - je to skvělý pocit!

Icon

Vytápění

Správná tepelná pohoda je pro celkové domácí pohodlí nesmírně důležitá. S chytrým řízením vytápění poznáte krásu perfektní teploty v každé místnosti, a to bez zbytečných nákladů na energie. Topte chytře, efektivně a s minimálními náklady!

Icon

Audio/Video

Chytré řízení domácností, kanceláří a komerčních prostorů umožňuje také instalaci propojené audio a video soustavy, která promění každou místnost v ještě lepší místo. Užívejte si své oblíbené hudební interprety nebo podcasty v libovolné místnosti.

Icon

Fotovoltaika

Fotovoltaika v kombinaci s chytrým řízením budov zcela povýší svůj význam. Díky této kombinaci totiž můžete efektivně využívat sluneční energii za každých okolností. Přesměřujte získanou energii do baterií, bojlerů na teplou vodu nebo do vašeho elektromobilu.

Icon

Klimatizace

I v českých končínách se začínají čím dál častěji objevovat tropická vedra, která nám dokáží velmi znepříjemnit den, ale i noc. Zapojte do systému chytrého řízení také klimatizaci a užijte si dokonale vychlazený dům ve spojení s chytrým stíněním.

Icon

Bazén/Sauna

Užijte si dokonalé domácí wellness po náročném pracovním dni, a to díky vzdálenému ovládání sauny, které propojuje světelné nálady, systém nahřívaní, ale i hudební systém. Podobně si můžete užívat také chvíle klidu v bazénu, a to zcela bez starostí s údržbou.

Image
Image
Image
Image
Image

Jsme oficiálním partnerem Loxone

Společnost Visi-oN plus s.r.o. je hrdým partnerem renomované společnosti LOXONE, lídra v oblasti inteligentních řešení pro domov a komerční prostory. Díky tomuto partnerství jsme schopni nabídnout našim zákazníkům nejmodernější technologie a  omplexní řešení chytrého osvětlení, fotovoltaiky a automatizace budov, které zaručují maximální komfort, energetickou účinnost a udržitelnost.

Vsaďte si na spolupráci s naši společnosti a garantujeme vám, že budete s výsledkem spokojeni.

Zajímavost

Naše společnost se podílela na výstavbě několika významných wellness center, a to včetně luxusního hotelu Hilton v chorvatské Rijece.

Fotovoltaika

Kombinace chytrého řízení a fotovoltaiky je v současnosti velmi výhodným řešením, a to díky četným dotacím, které se na pořizení fotovoltaiky vztahují. Nepropásněte svou šanci!

Máte zájem o cenovou nabídku? Kontaktujte nás!

link@visi-on.cz
   
Úvod